خانم ها و واقعیت های عجیب از آنها

شاید بارها با همسر خود در خصوص انواع رنگ ها به بحث پرداخته باشید و در تشخیص رنگ ها مشکل داشته باشید. در حقیقت این موضوع صحیح است. رنگ هایی که توسط سیستم چشمی خانم ها دیده می شود به صورت کلی متفاوت از آقایان می باشد. شاید شما نتوانید فرق بین رنگ ها را تشخص دهید اما قطعا همسر شما به خوبی می تواند این تشخیص را انجام دهد.

خانم های عزیز الکل مصرف نکنید. اگر دوست دارید تا الکل بر روی مغز شما تأثیر نگذارد و به سلامتی کامل برسید بهتر است تا از الکل استفاده نکنید. بدن یک خانم نسبت به یک مرد از مقاومت کمتری به الکل بهره می برد. بنابراین در صورت مصرف بی رویه الکل قطعا بیه بیماری های مهمی همانند آسیب های شدید کبدی ، آسیب به مغز و عروق و . . . دچار خواهید شد.

یکی از علل پایداری زندگی ها در گذشته میزان باروری بود. یکی از واقعیت های عجیب برای جلوگیری از طلاق تعدد بارداری های یک خانم می باشد. هرچه افزایش پیدا کند از نظر یک مرد زنی قوی و بی نقص بوده و اجازه ی ورود یک فرد دیگر به زندگی خود را نمی دهد. شاید در گذشته یکی از دلایل ده فرزندی، پی بردن خانم ها به این مسئله بود!

زن ها آرامش را بیشتر از ریسک دوست دارند. تعداد کمی از خانم ها وجود دارند که خطر کردن و ریسک کردن را دوست دارند و حاضر هستند که تمامی زندگی خود را در این راه خرج کنند. در حقیقت یکی از خصلت های زنانه محافظت های موجود و توجه بیش از اندازه به هر مسئله می باشد. ریزه کاری هایی که یک خانم به آن توجه دارد شاید از کنار ذهن یک مرد نیز عبور نکند.

زن های امروزی زیبا اندام بودن و شیک پوشی را به هر چیزی ترجیح می دهند. آنها ترجیح می دهند که از خواب صبحگاهی خود بزنند اما در محل کار یا دانشگاه به زیبایی هرچه تمام تر حاضر شوند . برخی از مواقع نیاز است تا یک ساعت زودتر برای خروج از بدن به آنها اطلاع دهید. زن ها چند دقیقه زودتر از مردها انواع بو را تشخیص می دهند. به نوعی می توان گفت که این حس در آنها بسیار حساس تر از مردان بوده و این یک تفاوت ذاتی می باشد.